Operation Flashpoint
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operation Flashpoint


 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jak udržet OFP čisté?

Goto down 
AutorZpráva
Tunac




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 19. 08. 07

Jak udržet OFP čisté? Empty
PříspěvekPředmět: Jak udržet OFP čisté?   Jak udržet OFP čisté? Icon_minitimeTue Aug 28, 2007 8:53 pm

Protože se poslední dobu na servr Tatka.ptas připojují hráči, kterým to píše úpravy, nebo chybějící soubory, tak bych jim chtěl poradit. Sám mám 3,5G adonů ve slžce addons a nemám problémy.
Výpis chybějících adonů může také být tím, že se adon nainstaluje bezmyšlenkovitě, aniž by se nainstaloval adon, který instalovaný adon vyžaduje.

1/ Tvorba módu - přesně popsané od Čela na bulváru http://bulvar.epj.cz/clanek/mody .

2/ Moje zkušenost - OFP mám zkopírované jako zálohu jinde, při spouštění vychází z původních registrů. A do této zálohy si kopíruji na zkoušku nové adony. Připojím se na servr z této zálohy, pokud nejsou hlášeny úpravy, tak si nové adony nakopíruji do herní verze.

Musím dodržet pravidlo, že do složky res/addOns se kopírují adony jen určené do této složky. Chyba (přebývající, nebo chybějící adony) by mohla zapříčinit chybové hlášení. Vzor této složky je na http://ofp.nakasi.cz/tatkapack/ .

Pokud máte složku addons hodně plnou, přejmenujte ji třeba na oldaddons a vytvořte si novou složku (originálního názvu) a tam si dejte originální adony a z původní složky je doplňujte a kontrolujte chybová hlášení.


Upozorňuji, že čistou hru (bez chybových výpisů) je potřeba mít na turnaj i na přátelskou hru na Tatkovi. Hráč, kterýmu hra ohlásí nesouhlasné, nebo chybějící adony, bude vyzván, ať odejde. Pokud tak neučiní, bude kiknut. Pokud neočistí své addony a bude se připojovat stále s výpisy, bude dán ban!
Návrat nahoru Goto down
 
Jak udržet OFP čisté?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Operation Flashpoint :: Czech TNT League 2007 :: Home/Doma-
Přejdi na: